REKRUTUJEMY!

Cześć,

Pisząc to ogłoszenie, czułem się trochę jakbym, pisał ogłoszenie matrymonialne 😀
DZIŚ W ROLI REKRUTERA!

Uczniowie i kadra w Niepublicznej Szkole Podstawowej eNTe szuka człowieka, którego pasją jest matematyka.

Wiem, że sztampowe, ale co pocznę, jak szukam kogoś dla kogo matematyka to “coś więcej”…

Jeżeli jesteś pozytywnie zakręconą osobą, która potrafi zarazić pasją do matematyki młodzież w klasach IV – VIII. Przejmujesz inicjatywę w pracy i chcesz działać razem z podobnymi do siebie ludźmi. Dla których ta szkoła to “coś więcej niż tylko praca” to wyślij parę zdań o sobie, na adres rafal@ente.edu.pl, w tytule e-maila napisz: “Rekrutacja”, pamiętaj dołączyć swoje CV

Czego szukamy u idealnego kandydata/kandydatki?
Miłości do matematyki, uważności, lekkości w nawiązywaniu relacji z młodzieżą, wewnętrznej motywacji, którą potrafisz sprzedać innym, elastyczności i akceptacji zmian. Umiejętności myślenia “out of the box” gdzie po zapoznaniu się z podstawą programową przeprowadzisz zajęcia tak, aby nasi studenci przebierali nóżkami, nie mogąc się doczekać kolejnych chwil spędzonych z Tobą i matematyką. Umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
Dużo mówimy po angielsku.

Co oferujemy w zamian?
Wzorując się trochę na korpo frazesach, mogę napisać: (wiecie, musi być tyle samo tego, co oczekujemy i tego, co oferujemy 😉 )

– Dużo kontaktu z naturą i sportem (jeśli będziesz chcieć),
– Otwartość na pomysły i nieszablonowe inicjatywy.
– Możliwość realizowania swoich pasji razem z uczniami (w tym wypadku nie tylko tej do matematyki),
– Brak cukru w pracy.
– Nastawienia na uczniów i ich wewnętrzną motywację.
– Minimum struktury i realny wpływ na to, co się dzieje w szkole.

– Elastyczności z naszej strony. Możemy zaproponować Ci umowę o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie. Cały etat, pół etatu, kilka godzin w tygodniu. Dostrzeżenia człowieka w człowieku i podejścia fair play.

Więcej o szkole znajdziesz tutaj:

Wynagrodzenie:
Żeby być transparentnym, to zakres wynagrodzeń w naszej szkole waha się między 3000 netto — osoba, która pracuje na cały etat (UOP), jest to jej pierwsze doświadczenie w edukacji i jest w trakcie studiów a 5000 netto osoba, która pracuje na cały etat (UOP), jeździ na zielone szkoły, wypełnia dokumenty, organizuje zajęcia dodatkowe itp.

Masz pytania? Pisz do mnie na rafal@ente.edu.pl lub tutaj na priv.

Oczywiście musimy posiadać twoją zgodę na wykorzystanie przesłanych przez Ciebie informacji w procesie rekrutacji. Tak więc dołącz klauzulę, w której zgadzasz się na przetwarzanie przez Fundację Labirynt. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się ze mną pod adresem e-mail: rafal@ente.edu.pl

Ps.: Fundacja Labirynt wspiera organizacje harcerskie, więc jeżeli masz doświadczenie harcerskie (nawet to dawne), to pamiętaj, żeby się nim pochwalić w CV